Dravci -  https://www.zayferus.cz/

Úžasné dopoledne, žáci nadšení, páni sokolníci velmi šikovní a vtipní, dravci nádherní, akční a zajímaví. Máme krásný, společný zážitek. 

Vycházka se vydařila :-)

Nejdůležitější momenty  - svačina, hřiště. Došli jsme VŠICHNI až k vesničce Havlovice, stihli jsme závody a hrátky v lesíku.  Bylo to moc fajn.

Vstup do budovy školy

Z bezpečnostních důvodů prosíme všechny rodiče, kteří jdou do prostoru školy dále za vrátnici, aby se nahlásili paní vrátné. Děkujeme.

Vážení rodiče, milé děti.

1. školní týden je za námi a já jsem se rozhodla založit tyto stránky převážně z toho důvodu, že mám silnou potřebu chválit.  Všechny žáčky naší třídy chválím za jejich správné chování ve škole, snahu a úsměvy. Celý týden proběhl v rámci možností klidně, bez slziček a v dobré atmosféře. 

Vám, rodičům, děkuji za spolupráci a také za pochopení menších komplikací zejména kolem obědů. Dětem někdy trvá, než se naobědvají, potřebují svůj čas naučit se všem novým úkonům nejen ve třídě. I ve školní jídelně na ně čeká mnoho nového. Nezbývá nic jiného, než se obrnit trpělivostí.  

Děti si již od úterý vyžádaly domácí úkoly :-). A tak už je jako opravdoví školáci dostávají. Každý den KROMĚ PÁTKU dostanou žáci krátký domácí úkol pouze v jednom pracovním sešitě. Je červeně označen, žákům je ve škole vysvětlen. Pro aktivnější žáčky přibude občas i zeleně označený domácí úkol. Dokud si děti neumí úkol zapsat, budou používat puntíky. Je to nejjednodušší systém. Zelený úkol je dobrovolný a doporučuji rodičům netrvat na vypracování, nechejte rozhodnutí skutečně na dítěti. Většinou se bude jednat o vybarvování. Ještě příští týden budu zapomenuté domácí úkoly tolerovat a kvůli zapomínání se na ně ve škole (zatím :-) ) nezlobím. 

Prosím o každodenní kontrolu SDĚLNÍČKU, VYPLNĚNÍ PRVNÍ STRÁNKY ZÁPISNÍKŮ, KONTROLY PRACOVNÍCH SEŠITŮ A PODEPISOVÁNÍ NOVÝCH INFORMACÍ VE SDĚLNÍČKU A DOMÁCÍCH ÚKOLŮ. Kontrolujte také penál, tužky a pastelky musí být připravené k použití - ořezané. Pracovní sešity postupně obalte do pevných obalů.

DĚKUJI A PŘEJI VŠEM KLIDNÝ, ODPOČINKOVÝ VÍKEND!

Tř. uč. Adéla S.